Asset Publisher Asset Publisher

VIII Ogólnopolski Halowej Turniej Piłki Nożnej żaków rocznik 2010 i młodsi o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Kłodawa

W minioną niedzielę na boisku hali sportowej ZS nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej żaków (rocznik 2010 i młodsi) o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Kłodawa. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 10 drużyn. Młodzi piłkarze rywalizowali ze sobą o miejsca w grupach, a następnie toczyli boje o konkretne miejsca w rozgrywkach finałowych. Mecze między drużynami były bardzo zacięte, zawodnicy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w sportowej rywalizacji. Grze i umiejętnościom młodych piłkarzy przyglądali się kibice, którzy dzielnie dopingowali zawodników. Nagrodę Nadleśniczego Nadleśnictwa Kłodawa zdobył „Salos Szczecin”, na drugim miejscu uplasowała się drużyna „Brazil Da Bola Stargard”, a na trzecim „Junior Casada Różanki”. Dodatkowo wśród piłkarzy  wybrano najlepszego zawodnika turnieju, był nim Jakub Sornat z drużyny „Junior Casada Różanki”. Wszystkim młodym talentom gratulujemy i życzymy dalszych piłkarskich sukcesów. Turniej został zorganizowany przez Klub Sportowy Luks Junior Różanki, wspólnie z Nadleśnictwem Kłodawa.